Сьогодні коронавірус: 7 років тому в Україні закрили всі дезінфекційні станції

Сьогодні коронавірус: 7 років тому в Україні закрили всі дезінфекційні станції, Эвелина Яблонська

В Україні, в тому числі й у Кременчуці, сім років тому були закриті всі дезінфекційні станції. У нашому місті, це була Кременчуцька дезінфекційна станція, йдеться у сюжеті ТРК «Візит».

За словами завідувача відділення дезінфектології ДУ «Полтавський обласний лабораторний Центр МОЗ України» Петра Маційчука, потрібно відновлювати санепідслужби, які були ліквідовані 7 років тому, а також – дезінфекційні.

«На сьогоднішній день у нас залишилися обласні лабораторні центри, в складі яких є вірусологічні, бактеріологічні, санітарно-гігієнічні та радіологічні лабораторії. Також вони мають декілька оперативних підрозділів», - повідомив він.

Петро Маційчук пояснив, що у нашому обласному лабораторному центрі двоє епідеміологів. А цього абсолютно не достатньо.

«Два лікаря-дезінфекціоніста по штату на всю область – це ні що! Особливо у порівнянні з тим, що було. Тому ці служби обов’язково треба відновлювати і забезпечувати кадрами, яких немає. П’ять років тому, у нас були закриті лікувально-профілактичні факультети. У нас жоден ВНЗ не готує цих спеціалістів», - говорить завідувач обласного відділення дезінфектології.

Також, у Полтаві теж була аналогічна дезінфекційна станція, як і у Кременчуці.

Крім цього, додається, що раніше в області були госпітальні відділи, які займалися перевезенням хворих. Потім всі ці автівки ретельно обробляли дезінфікуючими засобами. Зараз такого немає. Був і пральний день. Коли для безхатченків влаштовували лазні. А їх одяг, який, як правило мав паличку туберкульозу, ретельно обробляли необхідними засобами.

На сьогоднішній день, віруси, бактерії і інфекційні захворювання ніхто не відміняв. Але, дезінфекційні станції закриті.

ТРК «Візит»
Лікарі дезінфекційні станції санепідслужби віруси бактерії лікарі дезінфекція хвороби туберкульоз
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
207 просмотров в феврале
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии