Карантинні заходи не запобігають розповсюдженню захворювання, - інфекціоніст №1 у світі

Карантинні заходи не запобігають розповсюдженню захворювання, - інфекціоніст №1 у світі, Эвелина Яблонська

Регулярну смертність у Франції китайський коронавірус наразі жодним чином не збільшує. Про це в одному з інтерв’ю повідомив авторитетний інфекціоніст №1 у світі Дідьє Рауль, передає видання Народний оглядач.

За його словами, конкретно по коронавірусу в Марселі було чотири смерті, проте лише одна з них асоційована з новим китайським штамом COVID-19.

«Решта троє вмерли від ускладнень звичайних старих постійно циркулюючих коронавірусів. Я не бачу ознак особливо серйозної смертності. Я не бачу впливу на загальну смертність в країні. І я продовжую вважати, що треба зберігати спокій і робити те, що зазвичай робиться з інфекціями загалом: діагностику і лікування», - говорить Дідьє Рауль.

Інфекціоніст також зазначив, що нині є три країни, де ситуація не є контрольована, це Італія, Франція та Іспанія.

«Італійські карантинні заходи не запобігають розповсюдженню захворювання. Теж саме у Франції та Іспанії. І це саме ті три країни, що вирішили на перший план поставити карантинні заходи. Тепер варто запитати себе, чи не пора переглянути цей підхід і почати робити те, що робиться в Кореї: збільшити тестування, лікувати людей та ізолювати лише інфікованих на той період, поки вони заразні. І зменшувати цей період шляхом лікування. І їх не треба ізолювати 20 днів, якщо на 5-й день вони вже мають негативний результат тесту», - пояснив медик.

При цьому, він додав, інфекційні захворювання означають, що коли мікроби присутні, людина заразна. Коли мікробів нема – людина не заразна.

Народний оглядач
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
602 просмотра в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии