• Главная
  • Податкова у Кременчуці надає послуги в невідкладних випадках
Податки на карантині
11:04, 27 марта 2020 г.
Надежный источник

Податкова у Кременчуці надає послуги в невідкладних випадках

Податки на карантині
Податкова у Кременчуці надає послуги в невідкладних випадках

У зв’язку зі спалахом коронавірусу в Україні кременчуцька податкова буде надавати послуги тільки тим місцевим мешканцям, які матимуть справді критичну ситуацію. У всіх інших випадках кременчужан просять утриматися від особистого відвідування податкової, повідомляє Кременчуцьке Управління на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Як зазначається, прийом громадян здійснюється виключно для надання невідкладних послуг.

«Якщо проблему, з якою ви збираєтеся звернутися, можливо вирішити дистанційно (онлайн або поштою), відвідувати податкову не потрібно», - йдеться у повідомленні.

Невідкладними вважаються послуги з видачі картки платника податків, внесення до паспорта України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Замовлення вище вказаних послуг здійснюється один раз на тиждень, а саме кожного четверга, з 10:00 до 13:00. Попередньо необхідно записатися. Зробити це можна за номерами телефонів: (0536) 74-07-20 - Кременчуцька державна податкова інспекція, (05365) 2-44-56 - Глобинська державна податкова інспекція, (05348) 4-42-04 - Горішньоплавнівська державна податкова інспекція (05348) 4-42-04.

«Прийом документів (листів, заяв, скарг, пропозицій) здійснюється через скриньки для кореспонденції, які розташовані у приміщеннях Центрів обслуговування платників. На документах слід обов’язково зазначати контактний телефон», - пояснили у податковій.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Кременчужани #податкова #коронавірус #вірус #карантин #податки #потреба
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...