• Главная
  • ТОП-7 дозволеного і забороненого до 24 квітня в Україні
Карантинні обмеження
11:50, 27 марта 2020 г.
Надежный источник

ТОП-7 дозволеного і забороненого до 24 квітня в Україні

Карантинні обмеження
ТОП-7 дозволеного і забороненого до 24 квітня в Україні

У зв’язку з карантином, який був продовжений в Україні до 24 квітня, постановою Уряду №239 було визначено, як дозволені, так і заборонені заходи. Про це повідомляє Кабінет Міністрів України на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Як зазначається, протягом цього часу буде заборонено відвідувати заклади освіти (тим, хто освіту здобуває), продовжувати вести діяльність закладам громадського харчування, торговельно-розважальним центрам, фітнес-центрам, закладам культури.

Також, залишаються забороненими регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення у приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні. А також пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

Натомість, закладам громадського харчування дозволено надавати адресну доставку замовлень, торгувати продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, ліками, ветеринарними препаратами, кормами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку.

Ще дозволяється здійснювати банківську та страхову діяльності, а також медичну практику, ветеринарні практики, діяльність автозаправних комплексів, діяльність з техобслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів. Також дозволяється здійснювати перевезення легковими автомобілями.

Крім цього, в Україні дозволили працювати стоматологам.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Карантин #вірус #заборони #стоматологи #коронавірус #обмеження #дозвіл
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...