Працюючим пенсіонерам у Кременчуці перерахували пенсії

Працюючим пенсіонерам у Кременчуці перерахували пенсії

Вже з середи, 1 квітня, у Кременчуці почали перераховувати пенсії працюючим пенсіонерам. Перерахунок здійснюють тим, хто відпрацював щонайменше 24 місяці з моменту призначення, або останнього перерахунку пенсії, повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.

Як зазначається, перерахунок здійснюють відповідно до ч.4 ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

«Якщо за два роки роботи після призначення чи попереднього перерахунку пенсії людина набула не менше 24 місяців страхового стажу, перерахунок проводиться з урахуванням цього страхового стажу. Перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати з якої обчислена пенсія», - йдеться у повідомленні.

Крім цього, додається, що за бажанням пенсіонера перерахунок виплати можуть здійснити із заробітної плати за періоди минулого страхового стажу. А саме, починаючи з 1 липня 2000 року. При цьому, буде застосовуватися показник середньої заробітної плати, який враховувався під час призначення (попереднього перерахунку) пенсії.

«Збільшення пенсії буде залежати від зарплати і тривалості страхового стажу та визначатиметься для кожного пенсіонера індивідуально», - говорять в місцевому Пенсійному фонді.

Крім цього, додається, що пенсії перераховуються автоматично. Спеціально звертатися до Пенсійного фонду не потрібно.

Наразі у Кременчуці перерахунок виплат здійснили 3870 пенсіонерам. У середньому пенсії підвищили на 74 гривні.

«Перерахунок з урахуванням страхового стажу та заробітної плати проведено 182 особам, середній розмір підвищення - 168 гривень.

Виплата пенсій в новому розмірі буде забезпечена в квітні 2020», - підкреслюють в ПФ.

Кременчуцька міська рада
Пенсії стаж пенсіонери перерахунок працюючі пенсіонери виплати Україна зарплатня Кременчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
265 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии