
Великдень
14:30, 3 квітня 2020 р.
Надійне джерело
У Кременчуці через карантин заборонили освячувати великодні куличі
Великдень

В Кременчуці цьогорічний Великдень не будуть святкувати в звичному форматі. Причина – карантин і коронавірус, повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Як зазначається, відмінити масове святкування планують у зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації.
«Цього року освячувати великодні куличі не будуть навіть на вулиці, а саме на територіях храмів. Саме Великоднє Богослужіння у кременчуцьких храмах проведуть обов’язково», - йдеться у повідомленні.
Так, свято в храмах може пройти без участі місцевих мешканців. Зазвичай, цього дня, Богослужіння також транслюють по телебаченню. А зважаючи на карантин, людям доведеться долучитися до молитви за допомогою сучасних технологій: телебачення та інтернету.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
14 квітня
Оголошення
14:05, 5 квітня
14:05, 5 квітня
14:05, 5 квітня
14:05, 5 квітня
14:05, 5 квітня
live comments feed...