![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
Штраф
10:56, 6 квітня 2020 р.
Надійне джерело
Кременчужан закликають не палити траву та сміття
Штраф
![Кременчужан закликають не палити траву та сміття Кременчужан закликають не палити траву та сміття](/dist-assets/images/cap.jpg)
Берегти тварин, природу та навколишнє середовище закликають всіх мешканців Кременчука. Поліція звертається до всіх із проханням не палити траву та сміття, передається на сторінці «Патрульна поліція Кременчука» в соцмережі Facebook.
Як зазначається, під час горіння рослин та інших речовин виділяються шкідливі токсини. В результаті, це провокує виникнення хвороб. В першу чергу, дихальної системи. Ще це може призвести до масштабних пожеж і невиправних наслідків.
Так, за спалювання сміття можуть виписати штраф у розмірі від 340 до 1360 гривень. А саме, згідно зі статтею 152 (за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів) КУпАП.
«Замисліться, наскільки небезпечним може стати неконтрольоване спалювання сухої трави та сміття! Не наражайте на небезпеку себе та інших», - йдеться у повідомленні.
Кременчужани, які стануть свідкам підпалу, можуть одразу ж телефонувати за номером 102. А у випадку пожежі, за номером 101.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
live comments feed...