![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
Поліцейська турбота
12:04, 13 квітня 2020 р.
Надійне джерело
На вулиці у Кременчуці дитина втратила свідомість
Поліцейська турбота
![На вулиці у Кременчуці дитина втратила свідомість На вулиці у Кременчуці дитина втратила свідомість](/dist-assets/images/cap.jpg)
Двоє патрульних поліцейських у Кременчуці доставили до Дитячої лікарні дитину прямо з вулиці Київської. Допомогу у поліцейських попросив місцевий мешканець, повідомляється на сторінці «Патрульна поліція Кременчука» в соцмережі Facebook.
Як зазначається, кременчужанин підбіг до копів і розповів, що його син втрачає свідомість. Також, чоловік попросив про допомогу. Все це відбулося біля стаціонарного посту на вулиці Київській.
«Патрульні ввімкнули проблискові маячки та за допомогою звукових сигналів максимально швидко та безпечно доставили хлопчика до Дитячої лікарні», - йдеться у повідомленні.
Батько дитини висловив патрульним поліцейським велику подяку за допомогу. А також водіям, які пропускали авто поліції з увімкненими проблисковими маячками та спецсигналами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
live comments feed...