• Головна
  • У Кременчуці 9 чиновників обходяться місту в півмільйона гривень на місяць
Зарплати ТОП-чиновників
12:51, 23 квітня 2020 р.
Надійне джерело

У Кременчуці 9 чиновників обходяться місту в півмільйона гривень на місяць

Зарплати ТОП-чиновників
У Кременчуці 9 чиновників обходяться місту в півмільйона гривень на місяць

Останнім часом заробітні плати високопосадовців Кременчука на чолі з мером ростуть, як на «дріжджях». Їх зарплати сягають вже по 50, 60 і навіть 70 тисяч гривень на місяць, повідомила депутат Кременчуцької міськради під час сьогоднішньої сесії.

За її словами, ці десятки тисяч гривень зарплатні перетворюються в сотні тисяч.

«Лише у вересні 2019 року утримання дев`яти ТОП-чиновників мера і його заступників обійшлися міському бюджету більше, ніж у 434 тисяч гривень. Тобто, дев`ять чиновників у місяць коштують майже півмільйона гривень. Звертаю увагу, що саме ця група посадовців вирішує, які тарифи затвердити кременчужанам і розповідає, виходячи зі своїх статків, що ці тарифи цілком реально оплачувати», - говорить Оксана Піддубна.

Депутат додала, що мер та його заступники закрили комунальні стоматполікліники та відправили працююче населення у приватні поліклініки, а ще зробили комунальну аптеку №90 збитковою, шляхом кадрових маніпуляцій.

«Перелік подібних «заслуг» може бути не скінченим. І за ці «заслуги» високопосадовці не соромляться отримувати чималі премії та матеріальні допомоги. У мера Кременчука премія сягає 180% посадового окладу», - продовжила говорити Піддубна.

Ще у 2016 році зарплати кременчуцьких ТОП-чиновників стартували лише з 15-20 тисяч гривень на місяць. А ось вже у 2019 році, їх заробітні плати «побили» всі рекорди. Так, за словами депутатки Піддубної, їх зарплати більші, ніж у деяких міністрів в Україні, і навіть діючого президента.

«У 2017 році Кабмін прийняв зміни до постанови, яка визначає заробітні плати працівникам органів місцевого самоврядування. Тоді я виступила з депутатським запитом та ініціювала перегляд умов оплати праці мера Кременчука та його заступників. Більшість депутатів не знайшла в собі сили підтримати мене в цьому», - пояснила Оксана Піддубна.

Нині, депутат просить підготувати 3 проекти рішення про внесення змін до рішення Кременчуцької міськради від 22 грудня 2016 року про умови оплати праці мера, секретаря, першого заступника, просто заступника мера, керуючого справами, й передбачити суттєве зменшення їхніх премій. Такі зміни дозволять суттєво зменшити навантаження на місцевий бюджет. Подібне рішення депутатка вважає необхідним, адже серед кременчужан обурення щодо високих зарплат ТОП-чиновників Кременчука лише збільшується. Особливо, у цей складний і не стабільний для України час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чиновники #зарплати #кременчужани #Кременчук #міністри #кошти #міськрада #мер #заступники #премії #виплати #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Кременчужанин
23 квітня 2020 р., 14:43
Мэра на кол
Gray Cardinal
30 квітня 2020 р., 18:41
Пора прекращать этот абсурд! Наше комментирование и обсуждение на различных форумах и группах соц.сетей ни на что не влияет. Их разум озабочен лишь собственной выгодой, массовым обманом и сестиматической наживой.    Предлагаю составить петицию в Администрацию Президента с подробным описанием всех "заслуг" Мал.Вит.Ал. и его команды грабителей-правителей, в которой нам нужно будет объединить усилия и подписать ее. Готов с группой единомышленников и компетентных юристов заняться этим вопросом. У кого есть желание помочь в поисках законности и справедливости, присылайте информацию на почту [email protected]
Оголошення
live comments feed...