Давайте слідчого поміняємо й розкажемо йому як, що й куди: Малецький пригрозив навідатися до прокуратури

Давайте слідчого поміняємо й розкажемо йому як, що й куди: Малецький пригрозив навідатися до прокуратури

Під час обговорення з в. о. прокурора Кременчука на сесії міськради міський голова намагався з'ясувати чому у справі про привласнення коштів бухгалтером виконкому неправильно трактували дії підозрюваної у кримінальному провадженні, яке він "підніс на блюдечку" органам.

"Учора я прочитав з подивом для себе, що фабула справи трактується як вона собі завищила надбавки та премії на суму 2,7 млн грн. Чи не буде це кваліфіковано як арифметична помилка, що вона помилилася з коефіцієнтом?", - запитав мер Малецький.

"Ви правильно прочитали. Ця справа перебуває на контролі у місцевій прокуратурі й найближчим часом буде передано матеріали по провадженню до суду", - відповів т. в. о. прокурора міста Станіслав Козинчук.

"Ми не дамо вам спустити це на бухгалтерську помилку", - зазначив мер.

"Є чимало проваджень у нас по яких є питання у громадськості, а тому по них буде проведено обєктивні досудові розслідування та прийнято законне рішення. Це я вам гарантую", - наголосив Станіслав Козинчук.

"Але вибачте вона не перевіряла відомості, як написано в прес-службі прокуратури, а шарашила собі на картку по 100 тис. грн щомісяця", - обурився міський голова.

Трактування дій бухгалтера невірно вказано у матеріалах провадження, переконаний мер. Тоді як в. о. прокурора Козинчук наголосив, що розслідування триває й кваліфікацію дій буде надано відповідно до законодавства.

Мер запропонував поміняти слідчого, що написав таку версію, яку вказано на сайті прес-служби, та розказати йому що й куди.

«Давайте слідчого поміняємо й розкажемо йому як, що й куди. Роботою прокуратури я дуже вражений», - обурився очільник міста.

У прокуратурі Віталію Малецькому запропонували офіційно звернутися й навідатися до прокуратури, якщо мер хоче поспілкуватися з цього приводу.

«Тільки якщо я з’явлюсь до вас, то з представником вищого рівня прокуратури щоб ми поспілкувалися на цю тему. Я уже рік займаюся цим питанням особисто піддаючи сумніву деякі позиції правоохоронців. Тут на блюдечку приносиш справу "на зірки", тільки розкрийте й доведіть, а тут отаке пишеться», - констатував міський голова.

справа прокуратура міськрада бухгалтерія мільйони
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
300 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии