
Донори крові
09:35, 4 травня 2020 р.
Надійне джерело
Донори крові в Україні можуть безкоштовно викликати таксі
Донори крові

В Україні у зв`язку з введенням карантину суттєво зменшилася здача крові донорами. Тому ті, хто добровільно здає свою кров, можуть і мають можливість безкоштовно викликати таксі, повідомляється на сторінці «Міністерство охорони здоров'я України» в соцмережі Facebook.
Як зазначається, завдяки безкоштовному проїзду в таксі донори крові зможуть легко дістатися «Центру Крові» під час карантину.
«Понад 300 тисяч українців щодня потребують донорської крові. Під час пандемії коронавірусу по всій країні виникла серйозна проблема - критична нестача донорської крові і неможливість її здати», - йдеться у повідомленні.
Послуга з безкоштовного таксі була запущена у 26 містах України.
«Мета проекту - це закрити потребу в донорській крові та її компонентах у найбільших містах України та надати донорам безкоштовні поїздки на таксі в центр крові та назад додому. 701 донор вже скористався послугою #таксідлядонора», - йдеться у повідомленні.
Щоб скористатися послугою потрібно зайти на сайт «Варто жити», або «ДонорUA».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
12:10
2 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
ТОП новини
Оголошення
09:31, 29 листопада
09:31, 29 листопада
09:31, 29 листопада
09:31, 29 листопада
09:31, 29 листопада