
15:24, 12 травня 2020 р.
Надійне джерело
Віце-мер Дмитро Кравченко отримав позитивний результат тесту на коронавірус
Про результати тесту на COVID-19 віце-мер Дмитро Кравченко написав у Фейсбуці.
"Почуваюся відносно добре, з перших днів перебуваю на самоізоляції. Продовжу її до момента одужання", - написав пан Кравченко.

Контактні особи пана віце-мера теж підуть на самоізоляцію. Відомо, що він захворів 9 травня, тоді ж й здав тест.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:47
18 червня
10:00
16 червня
Оголошення
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня