• Головна
  • «Розкажи мені» - безкоштовна онлайн-платформа для психологічної допомоги українцям
14:48, 14 травня 2020 р.
Надійне джерело

«Розкажи мені» - безкоштовна онлайн-платформа для психологічної допомоги українцям

«Розкажи мені» -  безкоштовна онлайн-платформа для психологічної допомоги українцям

 Як повідомляється на сторінці Інституту когнітивного моделювання у ФБ, запущена безкоштовна онлайн-платформа «Розкажи мені» для безкоштовної психологічної допомоги населенню.

Проект запустили за підтримки Міністерства охорони здоров'я України та Червоного Хреста України. Безкоштовні консультації для українців будуть надавати кваліфіковані психологи.

Українці з березня 2020 року зіткнулися з світовою пандемією СOVID-19, було впроваджено карантин, тяжка соціально-економічна ситуація - усе це сприяло психоемоційному навантаженню громадян.

Засновник Інституту когнітивного моделювання Віктор Березенко говорить, що проект запущено аби надати допомогу усім, хто потребує та попередити психоемоційну кризу серед українців.

"«Розкажи мені» - це великий мультиканальний проект психологічної допомоги українцям під час пандемії, карантину та економічної кризи. Мета проекту: допомагати всім, хто потребує емоційної підтримки, консультації, допомоги у зв’язку з поширенням COVID-19", - йдеться у повідомленні.

В Україні відсутній інститут гігієни психологічного стану, громадяни мають навчитися говорити про свої проблеми, переконана Світлана Павелецька, СЕО Інституту когнітивного моделювання.

Завдання платформи - через спеціаліста створити діалог людини з собою. Фахівець же стабілізує емоційний стан, надасть психологічну підтримку, та допоможе вирішити особистісні проблеми.

Проект об’єднує ресурси Міністерства охорони здоров’я та Інституту когнітивного моделювання, а також чимало волонтерів, лікарів та психологів.

Команда платформи «Розкажи мені» працює за методом когнітивно-поведінкової терапії (КПТ), тобто найпоширенішою формою кваліфікованої допомоги людям з різними психологічними проблемами.

Фахівці пройшли відбір провідними спеціалістами Інституту когнітивного моделювання з відповідною сертифікацією та необхідним досвідом роботи.

Як отримати психологічну підтримку?

➖ перейти на сайт https://tellme.com.ua/ та натиснути на кнопку “Звернутися за підтримкою”;

➖ заповнити анкету з контактними даними;

➖ коротко описати свій запит та обрати комфортну дату для сеансу.

Крім цього, на сайті є зворотній зв’язок для тих, хто хоче долучитися до команди експертів.

«Розкажи мені» -  безкоштовна онлайн-платформа для психологічної допомоги українцям, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#розкажи_мені #платформа #проект #україна #психологи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...