
12:10, 1 червня 2020 р.
Надійне джерело
Кременчуцька прокуратура відкрила провадження за фактом приватизації причалу

Придніпровський парк, набережна, річковий вокзал та сквер біля нього - улюблені місця прогулянок кременчужан. Нещодавно на огорожі причалу зявилися оголошення про продаж.
Як повідомила кременчужанка Яна Коваль, у прокуратурі розглянули її заяву від 05.05.2020 та відкрили кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією - ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість).
Пані Яна зверталась до правоохоронців із заявою про незаконне вибуття з державної власності в приватну річкового причалу в м. Кременчуці за адресою: вул. Першотравнева, 2-Д, разом з причальною стінкою та іншими гідротехнічними спорудами.
Втім, на думку кременчужанки, будівля річкового вокзалу теж є частиною причального комплексу та не має бути приватизована.
Наразі досудове розслідування по справі триває.


Втім, у кадастровій карті причал позначений як державна власність. Можливо зміни ще не були внесені. Слідчі будуть з'ясовувати усі обставини.
Ми писали, що ГУ НП розслідує факти незаконної передачі в оренду землі на бульварі ім. О. Пушкіна.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
KSE Foundation втретє інвестує $1 млн у розвиток українських талантів: Як отримати грант Talents for Ukraine?
Новини компаній
15:00
Вчора
21:36
22 березня
20:21
22 березня
17:17
22 березня
14:46
20 березня
Хвороби озимої пшениці на які варто звернути увагу на весні
Новини компаній
16:14
19 березня
ТОП новини
Оголошення
11:43, 22 березня
25
14:09, 18 березня
08:54, 20 березня
1
12:47, 14 березня
13:59, 18 березня
live comments feed...