Прийняли закон: за пошкодження телекомунікацій в Україні кидатимуть за грати

Прийняли закон: за пошкодження телекомунікацій в Україні кидатимуть за грати, Эвелина Яблонська

В Україні президент Володимир Зеленський вже підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту телекомунікаційних мереж» №600-ІХ. До цього, 13 травня, цього року, його підтримали народні депутати, передається на сайті Кременчуцької районної державної адміністрації.

Як зазначається, цей Закон посилює кримінальну та адміністративну відповідальність за пошкодження, руйнування складових телекомунікаційної мережі. 

«Це сприятиме безпеці держави, стабільному функціонуванню та забезпеченню телекомунікаційними послугами органів державної влади, захисту власності операторів, провайдерів телекомунікацій, реалізації програми «Держава у смартфоні» та інших державних програм щодо цифровізації послуг», - йдеться у повідомленні.

У зв’язку з прийняттям цього Закону будуть внесені зміни до статті 147 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Штрафи за пошкодження телекомунікацій чи споруд електрозв’язку (які входять до їх складу), становитимуть від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів. А це від 1700 до 3400 гривень. Для посадових осіб сума штрафів буде від 5100 до 6800 гривень.

Крім цього, внесуть зміни й до статті 360 Кримінального кодексу України. За умисне пошкодження або руйнування телекомунікацій передбачили штраф від 17 000 до 51 000 гривень. Ще можуть покарати громадськими роботами до 120 годин, або обмеженням волі від одного до трьох років. 

«Повторні дії каратимуться штрафом від 51 000 до 170 000 гривень, або позбавленням волі від трьох до п'яти років», - йдеться у повідомленні.

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
29 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии