Родентициди «Аптека садівника»

Родентициди «Аптека садівника» , Иванова Аня

У разі дератизації важливо розпізнати види гризунів, з якими ми маємо справу. Вибір відповідних родентицидів є ще одним дуже важливим фактором. Як правило, яд для мишей доступний у «Аптеці садівника» в різних формах і в різних видах активних речовин.

Родентициди зазвичай засновані на речовинах, отриманих з кумарину. При правильній концентрації вони дають антикоагулянтну дію. Отрута, поїдена гризунами, через деякий час викликає внутрішню кровотечу. Швидкість дії отрути залежить від типу речовини, що використовується у ній.

Склад щурячої отрути

Формула заснована на 3 найпопулярніших з'єднаннях - діфенакум, бромадіолон і бродіфакум. Кожен з них володіє різними властивостями і різною силою дії. Наприклад, діфенакум є отрутою, дуже ефективною проти мишей, але боротися з щурами нею буде важко через велику кількість отрути, яка повинна з'їсти щур. Бромадіолон завдяки своїй привабливій ціні і універсальній дії є популярним речовиною для боротьби з мишами і щурами, призначеним для багаторазового вживання.

Найбільш ефективним родентицидом по відношенню до щурів і мишей є бродіфакум. У кращих щурячих отрут цей інгредієнт міститься в складі. Для досягнення мети досить одного завантаження. Його використання рекомендується, коли інші речовини, які борються з гризунами, не працюють або коли ви хочете мінімізувати вартість дератизації та домогтися негайного ефекту (велика ефективність з меншою кількістю підготовки).

Вибір активних речовин, що містяться в отруті, може мати успіх чи невдачу в дератизації. Неможливо вибрати отруту без знання виду гризунів, з яким ми маємо справу. Щур і миша істотно відрізняються з точки зору добових потреб в їжі і кількості прийомів їжі. Скільки їсть щур? Дорослі щури зазвичай споживають близько 30 г їжі в день, розділені в середньому на 10 порцій. Це означає, що, якщо активна речовина вибрано правильно, щур повинен прийняти смертельну дозу отрути менш ніж за півдня.

У разі можливого контакту домашніх тварин з отрутою найбільш безпечним (що викликає менше пошкоджень в довгостроковій перспективі, але є менш ефективним у щурів) є отрута на основі бромадіолону. Слід пам'ятати, що розміщення отрути в місцях, де тварини і сторонні особи можуть з'їсти препарат, має виконуватися тільки в годівницях для дератизації, прикріплених до землі, і зона дератизації повинна бути належним чином позначена.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
5 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии