У «злодіїв у законі» в Україні будуть конфісковувати майно

У «злодіїв у законі» в Україні будуть конфісковувати майно, Эвелина Яблонська

В Україні у керівників злочинних організацій будуть конфісковувати майно. Також, за створення і керівництво подібної організації будуть карати позбавленням волі від 7 до 12 років, передається на сторінці «Верховна Рада України» в соцмережі Facebook.

Як зазначається, карати будуть аналогічним терміном позбавлення волі й конфіскацією майна за створення структурних частин таких організацій.

«Парламент ухвалив Закон, спрямований на припинення діяльності злочинних спільнот, учасників таких спільнот, притягнення до кримінальної відповідальності «злодіїв у законі», а також інших учасників злочинних спільнот та осіб, причетних до їх створення та функціонування», - йдеться у повідомленні.

За участь у злочинній організації каратимуть позбавленням волі від 5 до 12 років із конфіскацією майна.

«Створення злочинної спільноти, тобто об’єднання двох чи більше злочинних організацій, керівництво такою спільнотою, каратимуться позбавленням волі від 10 до 15 років із конфіскацією майна», - пояснили у ВР.

За злочинний вплив людини, або яка перебуває в статусі суб’єкта підвищеного злочинного впливу, зокрема в статусі «злодія в законі» покарають позбавленням волі від 12 до 15 років із конфіскацією майна.

«Звільнити від кримінальної відповідальності можуть людину, яка добровільно повідомила про створення злочинної організації, або участь у ній, та активно сприяла її розкриттю. Але, якщо людина зробила повідомлення про підозру в скоєнні цього злочину», - додається в пості.

Верховна Рада України
грати керівники злодіїузаконі закон новиниКременчука новиниУкраїни зловмисники Україна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
42 просмотра в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии