Усім бажаючим: виявляти антитіла до COVID-19 почнуть з вівторка

Усім бажаючим: виявляти антитіла до COVID-19 почнуть з вівторка, Эвелина Яблонська

З наступного тижня, 9 червня, у Кременчуці всі бажаючі місцеві мешканці можуть пройти ІФА-дослідження на виявлення антитіл до коронавірусу.  

За словами керівника управління охорони здоров’я Кременчука Максима Середи, люди, які мають особисте бажання, можуть пройти тестування. Навіть, якщо вони не підлягають обов’язковому обстеженню. Для цього, їм потрібно звернутися до консультативно-діагностичного центру комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська» за адресою: м. Кременчук, вул. Леонова, буд. 12. 

Більш детальну інформацію можна дізнатися в самому центрі за телефоном: 75 -61-28. Утім, тести ці не безкоштовні. Їх вартість коливається від 120 гривень (на 1 імуноглобулін) і до 240 гривень (на 2 імуноглобуліна). 

Крім цього, є категорія людей, які можуть пройти такий тест у Кременчуці безкоштовно. Це пацієнти з клінічними ознаками коронавірусу, пацієнти з пневмонією, контактні особи (мали спілкування з хворими на COVID-19), люди, які потребують планової госпіталізації та медичні працівники, які працюють з хворими на COVID-19

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
185 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии