Через посилення карантину в Україні зупинили курсування трьох потягів

Через посилення карантину в Україні зупинили курсування трьох потягів, Эвелина Яблонська

Тільки-но під час послаблення карантинних заходів в Україні громадяни змогли трохи розслабитися, як виявилося, що карантин знову можуть легко посилити. В країні відмінили курсування одразу ж трьох потягів через посилення карантину у Слов’янську, передається на сторінці «Укрзалізниця» в соцмережі Facebook.

Як зазначається, з сьогоднішнього дня, 6 червня, тимчасово припинили продаж квитків до Слов’янська. Це пов’язано з посиленням карантинних заходів у місті.

«Вимушений захід продиктований рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Донецької обласної державної адміністрації», - йдеться у повідомленні.

Так, на станції Слов’янськ зупиняються поїзди далекого сполучення №1/2 Івано-Франківськ-Костянтинівка, №712/711 Київ-Костянтинівка та №126/125 Київ-Костянтинівка.

«Пасажирам запропонують проїзд до станції Краматорськ або повернення повної вартості квитків», - пояснили в УЗ.

Крім цього, поїзди не робитимуть зупинки на станціях Слов'янськ, Ім.Кожушко, Слав.курорт. Це такі потяги: №6018 Фенольна-Лиман, №6225 Святогірськ-Краматорськ, №6002 Слов’янськ-Святогірськ, №6208 Слов’янськ-Курдюмівка, №6231 Святогірськ-Фенольна, №6244 Фенольна-Близнюки, №6251 Близнюки-Фенольна, №6072 Фенольна-Слов’янськ, №6004 Костянтинiвка-Лиман, №6249 Лиман-Фенольна, №6219 Лиман-Близнюки.

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
693 просмотра в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии