В Україні назвали причину збільшення кількості хворих на COVID-19

В Україні назвали причину збільшення кількості хворих на COVID-19, Эвелина Яблонська

Легковажне ставлення до рекомендацій МОЗ стало причиною підвищення рівня захворюваності на COVID-19 (коронавірус) в останні дні. Наше суспільство сприйняло пом'якшення карантинних заходів, як повне їх скасування, написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook голова Міністерства охорони здоров‘я Максим Степанов. 

За його словами, влада обрала стратегію адаптивного карантину задля поступового виходу з коронавірусної кризи. 

«Проте карантин досі діє. Важливо не плутати поняття пом'якшення і скасування, адже загроза с така ж велика, як і раніше. Ми бачимо сумну статистику збільшення випадків захворювання й в інших країнах. Рівень передачі вірусу в Німеччині за останні дні знову перевищує критичне значення», - написав Максим Степанов. 

До нового спалаху коронавірусу готуються у Китаї, про початок другої хвилі COVID-19 вже оголосила влада Південної Кореї. Нові антирекорди ставлять Бразилія та Індія. 

«В Україні ж останні тижні спостерігалась позитивна динаміка захворюваності. Але останні дані та легковажне ставлення до власної безпеки громадян - тривожні. Всі втомилися від карантину; хочеться якомога швидше повернутися до повноцінного життя, але у нас немає вибору. Війну з вірусом поки не виграно. Та лише своєю поведінкою і дотриманням правил безпеки ми можемо мінімізувати активність його розповсюдження», - пояснив голова МОЗ. 

Всіх українців МОЗ продовжує закликати носити маски, респіратори, користуватися санітайзерами та дотримуватися соціальної дистанції. 

«Не нехтуйте правилами та засобами індивідуального захисту, адже від цього залежить не лише ваше життя, але й тих людей, хто з вами поруч», - підкреслив Степанов. 

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
799 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии