Водії у Кременчуці нахабно паркуються на місцях для інвалідів

Водії у Кременчуці нахабно паркуються на місцях для інвалідів, Эвелина Яблонська

У Кременчуці місцеві мешканці продовжують нахабно паркувати свої автомобілі на місцях для інвалідів. Таких водіїв поліція притягує до адміністративної відповідальності, передається на сторінці «Патрульна поліція Кременчука» в соцмережі Facebook

Як зазначається, водіям за таке порушення загрожує штраф від 1020 до 1700 гривень. Це передбачено ч. 5 ст. 122 КУпАП (зупинка чи стоянка транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю (крім випадків вимушеної стоянки). 

«Так само створення перешкод водіям з інвалідністю або водіям, які перевозять осіб з інвалідністю, у зупинці чи стоянці керованих ними транспортних засобів, неправомірне використання на транспортному засобі розпізнавального знака «Водій з інвалідністю») тягне за собою також накладення штрафу від 1020 до 1700 гривень», - йдеться у повідомленні.

Уважно працювати в напрямку виявлення таких водіїв-порушників поліція буде і надалі. Самих водіїв закликають неухильно дотримуватись правил дорожнього руху, в тому числі й правил паркування. 

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
92 просмотра в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии