На морозильну камеру для зберігання тіл померлих від COVID-19 кременчужан виділять 85 тисяч грн

На морозильну камеру для зберігання тіл померлих від COVID-19 кременчужан виділять 85 тисяч грн,  Близнюк Анна

Як йдеться в проекті рішення міськради "Про внесення змін до рішення міської ради від 12 грудня 2019 року «Про затвердження Програми утримання міських кладовищ м. Кременчука та забезпечення діяльності КП СКРП на 2020 рік", з бюджету виділять 17 млн гривень на фінансування КП СКРП.

Зокрема, на облаштування холодильної камери для зберігання тіл померлих осіб, інфікованих коронавірусною хворобою (COVID - 19) виділять 85 тис. грн. Вона розміщуватиметься в окремому приміщенні на території першої лікарні, біля моргу та вміщуватиме 15 тіл.

На реконструкцію приміщень для зберігання тіл померлих по вул. Лікаря О. Богаєвського, 60/1 в м. Кременчуці виділять 5 млн гривень.

"Комунальне підприємство «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг» пропонує внести зміни до рішення міської ради 12 грудня 2019 року «Про затвердження Програми утримання міських кладовищ м. Кременчука та забезпечення діяльності КП СКРП на 2020 рік» (надалі - Програма) у зв’язку з необхідністю забезпечення безпечного поводження з тілами померлих осіб, інфікованих коронавірусною хворобою (COVID-19), а саме:

- для закупівлі засобів індивідуального захисту для працівників підприємства 80,000 тис. грн;

- для облаштування холодильної камери для зберігання тіл померлих осіб, інфікованих коронавірусною хворобою (COVID-19) 85,390 тис. грн", - йдеться в пояснювальній записці.

Отже, планують придбати для комунальників костюми ізоляційні водостійкі (клас захисту ІІІ) 80 шт. на суму 60,000 тис. грн та костюми ізоляційні водостійкі (клас захисту І) 50 шт. на суму 20,000 тис. грн.

Для камери закуплять агрегат на базі кондиціонера MISTSUSHITO UMC 36HS з випарником ЕСО на суму 37,100 тис.грн, двері камери на суму 8,460 тис. грн, а також будівельні матеріали для холодильної камери (труба профільна, куток 50х50х4, лист сталевий, газобетонні блоки, клей для газобетонних блоків, пенополістерол, та інше) на суму 34,000 тис. грн.

новини_кременчука новини_різне хворі морг морозильна_камера
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
104 просмотра в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии