
08:40, 17 червня 2020 р.
Надійне джерело
Підліток впав з велосипеда: хлопця госпіталізували

Учора, близько 23:06, з дитячої лікарні надійшло повідомлення про травмування підлітка.
Відомо, що 14-річний підліток впав з велосипеда. Подія сталася по вул. Новокагамлицькій.
Травмованого відвезли до лікарні. У хлопця численні травми та забої, він вдарився обличчям, вибилися зуби, травмував ноги, лікті.
Ми писали, що учора дитину госпіталізували з травмою голови.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:47
18 червня
10:00
16 червня
15:00
15 червня
Оголошення
10:35, 9 червня
13:00, 17 червня
3
10:35, 9 червня
15:12, Вчора
10:29, 17 червня