Нові правила: в Україні посилили карантинні заходи

Нові правила: в Україні посилили карантинні заходи, Эвелина Яблонська

З завтрашнього дня, 22 червня, в Україні вступають в дію чергові нові правила карантину. Про це повідомляється на сайті Урядового порталу, де також можна скачати зміни, які додаються до постанови.

Як зазначається, від завтра українцям заборонено перебувати в громадських будівлях і громадському транспорті без маски, або респіратора. За цим почнуть слідкувати, як ніколи. Мати з собою також потрібно і документи, які засвідчують особу. За порушення буде штраф у розмірі – 17 тисяч гривень.  

Серед новинки: Уряд запропонував українцям зробити гнучкий робочий режим. Початок роботи планують встановити з 10:00, або з ще більш пізнього часу. А саме, таким суб’єктам господарювання, як гуртова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів, поштова та кур’єрська діяльність, тимчасове розміщення і організація харчування, страхова діяльність, освіта, надання соціальної допомоги, мистецтво, спорт, розваги та відпочинок.

До 31 липня (попередньої дати дії карантину), в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, робочий день буде розпочинатися виключно о 08:00. А ось ЦНАПи (центри надання адміністративних послуг), органи соціального захисту населення, територіальні органи Пенсійного фонду України працюватимуть з 10:00. Це зробили для того, аби скорегувати роботу громадського транспорту, щоб розвантажити години пік.

Під забороною буде діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, проведення планових заходів щодо госпіталізації людей (крім вагітних і породіль, новонароджених, пацієнтів з онкозахворюваннями, проведення для пацієнтів невідкладних і термінових заходів).

Планові операції дозволили проводити лише в тих регіонах, де заповненість ліжок у лікарнях менша, ніж 50%. 

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
999 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии