
Трощив вітрину
17:23, 21 червня 2020 р.
Надійне джерело
Під наркотиками: в аптеці у Кременчуці затримали дебошира
Трощив вітрину

У нашому місті в одній із аптек, яка розташована на вулиці Лесі Українки, затримали дебошира. Чоловік розбушувався прямо в приміщенні аптеки, передається на сторінці «Патрульна поліція Кременчука» в соцмережі Facebook.
Як зазначається, це сталося сьогодні, 21 червня, близько 13:00.
«Прибувши на місце події, поліцейські встановили, що невідомий чоловік має ознаками наркотичного сп’яніння. Він зайшов у аптеку та почав агресивно себе поводити: спочатку бив вітрину, після чого намагався дістати звідти ліки», - йдеться у повідомленні.
Правоохоронці зупинили чоловіка. Виявилося, що йому 34 роки. Надалі з чоловіком будуть розбиратися слідчі.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:47
18 червня
10:00
16 червня
15:00
15 червня
Оголошення
10:07, 18 червня
10
13:38, 17 червня
11
12:19, 19 червня