![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
10:32, 23 червня 2020 р.
Надійне джерело
Під час благодійного забігу кременчужани зібрали 20 тисяч гривень
![Під час благодійного забігу кременчужани зібрали 20 тисяч гривень Під час благодійного забігу кременчужани зібрали 20 тисяч гривень](/dist-assets/images/cap.jpg)
У суботу, 20 червня, відбувся благодійний забіг «STEEL RUNNERS Kremenchug Half Marathon».
Захід провели для того, щоб підтримати Полтавське обласне відділення дитячої онкогематології фінансово.
Учасники бігли марафон в Малій Кохнівці. Розпочався захід о пів на сьому ранку. Усього в «STEEL RUNNERS Kremenchug Half Marathon» взяли участь понад 100 учасників.
Кожен обирав свою дистанцію, хто 5, а хто й 21 кілометр. На забігу організатори зібрали 20 тисяч гривень - їх передадуть до Полтавського обласного дитячого відділення онкогематології.
Організатор забігу Віталій Смірнов. До пана Віталія долучилися інші волонтери, спонсори та усі небайдужі.
"Ранок 20 червня видався дуже активним і насиченим на емоції. Забіг, який перетворився на свято людяності, фізичного здоров'я, дружньої підтримки та допомоги іншим, ще неодноразово буде зігрівати мене у спогадах. Коли об'єднуються дивовижні люди, які прагнуть змінити цей світ на краще, вони обов'язково створюють події, які вражають та надихають!", - йдеться в повідомленні у ФБ.
У забігу взяли участь керівник батальйону патрульної поліції Олександр Борзенко, Юлія Цибульська, волонтери "АТО-Майдан-Кременчук", жінки з ГО "Інша жінка", спортсмени та городяни.
![Під час благодійного забігу кременчужани зібрали 20 тисяч ..., фото-1 Під час благодійного забігу кременчужани зібрали 20 тисяч гривень , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Під час благодійного забігу кременчужани зібрали 20 тисяч ..., фото-2 Під час благодійного забігу кременчужани зібрали 20 тисяч гривень , фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
"Я не брала участі в організації, але відчувала захоплення від дійства. Віталій все продумав, навіть дитячі водні пістолети. Музика, старт, фініш, старт, цікаві та гарні медалі, вода, банани, солодощі, таблички з мотивацією й уся атмосфера виклаикала захоплення та дарувала щастя. Ми сміялися й раділи за усіх учасників, а їх було близько ста осіб", - написала у Фейсбуці Тетяна Ященко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
12:09, 13 липня
12:43, 17 липня
7
13:21, 13 липня
12:09, 13 липня
live comments feed...