• Головна
  • Сидять без світла: обладнання в звичайному стані ремонтують кожні 4-5 днів
Потерпають від ремонтів
15:48, 2 липня 2020 р.
Надійне джерело

Сидять без світла: обладнання в звичайному стані ремонтують кожні 4-5 днів

Потерпають від ремонтів
Сидять без світла: обладнання в звичайному стані ремонтують кожні 4-5 днів

У Кременчуцькому районі людей замучали з вимкненням електроенергії. В селах Білецьківка та Чечелеве люди «сидять» без світла кожні 4-5 днів. І при тому, що нині триває карантин у зв’язку з коронавірусом і чимало людей досі працюють дистанційно.

Що саме відбувається в Кременчуцькому районі і чому люди змушені потерпати від незручностей ми запитали у начальника Великокохнівської філії АТ «Полтаваобленерго» Олександра Чечеля.

-У чому причина відключень електроенергії 30 червня, 6, 10, 14 липня? До цього, зі схожою періодичністю. Це віярні відключення?

-Віярних відключень зараз немає. Це проводяться капітальні ремонти на підстанції №35 на 6 кВ у Білецьківці. Це високовольтна підстанція, яка потребує періодичних капітальних ремонтів. Вони проводяться раз на 6 років для того, щоб в подальшому не було аварійних відключень. Якщо цього не робити, то будуть хаотичні відключення - аварійні. Це саме з цим пов’язано.

-За словами мешканців села Чечелеве та Білецьківки, такі ж постійні відключення електроенергії були і восени 2019 року та до карантину у березні 2020 року. З чим пов’язані минулі відключення?  

-Я Вам сказав за те, що відбувалося зараз. За ті періоди, не готовий сказати, можливо ремонтувалися не лише підстанції, а і все інше обладнання.

-У якому ж тоді стані знаходиться обладнання, що його так часто потрібно ремонтувати?

-Ні, обладнання знаходиться в нормальному, звичайному стані, але періодично воно потребує ремонту. Так само, як і автомобілі, і вся інша техніка.

-Зараз триває карантин, хоча він і пом’якшений, багато людей працюють вдома-дистанційно, як їм бути?

-Про ці відключення ми повідомляємо завчасно. Ми ж не відключаємо від електроенергії за борги під час карантину. Ми цього не робимо. Щодо відключень – виконуються роботи. Ремонти робить не наша філія. Високовольтне обладнання, цю ж саму підстанцію у Білецьківці, там робить бригада не нашої філії, а Кременчуцької. Можуть бути задіяні і інші організації, підрядні. Нам завчасно надається заявка, ми попереджаємо споживачів і тоді проводимо відключення. Без попередження, планові і капітальні ремонти не робляться.

-Як бути щодо побутової техніки? Якщо хтось у відпустці і не може вимкнути той же холодильник завчасно?

-Якщо будуть стверджувати, що техніка згоріла за виною Великокохнівської філії, а не через неправильну експлуатацію, потрібно мати підтверджуючий документ. Підтвердити це може організація, яка має ліцензію на такий вид діяльності. І тоді ми будемо відшкодовувати ці збитки. Тільки ще раз наголошую, що потрібен документ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Електроенергія #світло #карантин #відключення #новиниУкраїни #новиниКременчука #Кременчуцькийрайон #мешканці #техніка #ремонт #побутоватехніка #ремонтпобутовоїтехніки #відключення #свічка #темрява
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...