![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
Результати ЗНО
11:17, 22 липня 2020 р.
Надійне джерело
П’ятеро випускників на Полтавщині отримали 200 балів за ЗНО
Результати ЗНО
![П’ятеро випускників на Полтавщині отримали 200 балів за ЗНО П’ятеро випускників на Полтавщині отримали 200 балів за ЗНО](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Полтавській області п’ятеро випускників шкіл отримали за зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) всі 200 балів! Це найбільший результат, який тільки можна здобути за дане тестування. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook користувач мережі Alexandr Sidorenko.
За його словами, двоє із п’яти випускників, є учнями ліцею ПОЛІТ (розташований на базі Кременчуцького педагогічного училища). Так, 200 балів учні ПОЛІТу (Кременчуцького ліцею другого-третього ступенів для обдарованої молоді) набрали з математики.
На сторінці ліцею «ПОЛІТ» у Fb повідомляється, що 200 балів з математики здобула Софія Мельник та Іван Добровольський. Вчила діток – Олена Жуікова. Школярі та працівники ліцею бажають їм подальших перемог.
Раніше, видання 05366 повідомляло: в Україні пропонують не змушувати дітей вчити математику. А також: у Горішніх Плавнях відбирають дітей для навчання в класах «Ferrexpo» та вступити до ВНЗ на бюджет: який потрібен мінімальний бал ЗНО.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
19:40, 24 липня
live comments feed...