• Головна
  • Що потрібно знати про вибір арматури для монтажу водопровідних систем
Новини компаній
07:39, 27 липня 2020 р.

Що потрібно знати про вибір арматури для монтажу водопровідних систем

Новини компаній

Сантехнічне приладдя, таке як умивальники, мийки, біде, компактні чаші та побутові прилади, та опобутова техніка, така як: пральна машина, посудомийна машина тощо, потребують підключення води до водопровідної системи за допомогою спеціальної арматури.

Кутовий клапан, наприклад, є незамінним елементом водної арматури в приміщенні, за допомогою якої ми можемо належним чином підключити з'єднувальні шланги до акумулятора або різьбові гайки з'єднувальних шлангів до побутових приладів. Ці типи клапанів також встановлюють в поливні системи, наприклад, для поливу саду.

Вигідно придбати запірну арматуру ви можете, пройшовши за посиланням https://armashop.ua/.

Вибираючи кутові клапани, найчастіше за все ми орієнтуємося на їх ціну. Чому? Тому що їх ми просто не бачимо. Зазвичай вони розташовуються під раковиною в шафі. Цей тип фурнітури не потребує постійного регулювання потоку, і з цієї причини ми часто купуємо неякісні вироби, які після кількох років використання можуть спричинити нам багато проблем (включаючи затоплення приміщення).

Регулюючі кутові клапани відіграють важливу роль у водяній системі для обмеження тиску в потоці та відключення подачі води у разі поломки або експлуатаційних робіт. Їх якість та довговічність мають прямий вплив на безпечне використання всієї системи. На перший погляд два клапани виглядають схоже, але відмінності можуть бути істотними.

Кутові клапани - незамінний елемент будь-якої водної установки. Найбільші переваги використання надають регулюючі клапани, які, крім традиційної функції відключення води у разі відмови пристрою чи водопостачання, також дозволяють початкове обмеження кількості проточної води. Клапани, наявні на ринку, зазвичай виготовляються з латуні, але вони можуть суттєво відрізнятися за складом сплаву, технологією виготовлення або обробкою поверхні.

Варто звернути увагу на той факт, чи має клапан відповідний сертифікат, в якому йдеться про те, що він виготовлений із сировини, яка допускається до контакту з водою, призначеною для споживання людиною, без вмісту нікелю та свинцю, шкідливого для здоров’я!

Ковані чи литі?

Кутові клапани в магазинах пропонуються в даний час або литі, або пресовані в кованій латуні. Фахівці санітарної галузі підкреслюють, що другий із представлених способів виробництва дозволяє отримати продукт із значно кращими механічними властивостями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...