![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
16:04, 27 липня 2020 р.
Надійне джерело
Проти патрульних, що застосували сльозогінний газ до кременчужанок, у прокуратурі відкрили провадження
![Проти патрульних, що застосували сльозогінний газ до кременчужанок,... Проти патрульних, що застосували сльозогінний газ до кременчужанок, у прокуратурі відкрили провадження](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ми писали, що 12 липня патрульні застосували до двох жінок сльозогінний газ та кайданки. Хоча в пресслужбі запевняли, що кременчужанки вдарили патрульних та заважали їх роботі.
Як повідомили в пресслужбі прокуратури, відкрито кримінальне провадження за фактом перевищення службових повноважень патрульними щодо двох жінок.
У прокуратурі теж переглянули відео та встановили, що працівники батальйону патрульної поліції в Кременчуці застосували до кременчужанок фізичну силу та засоби сльозогінної дії. Вони заламали руки молодичці, хоча вона кричала про біль та просила відпустити.
Інша ж жінка намагалася захистити її й відпихала від неї патрульних, коли патрульний бризкнув в обличчя балончиком та штовхнув жінку.
"Відомості про даний факт прокурором Кременчуцької місцевої прокуратури внесені в ЄРДР за ч. 2 ст. 365 КК України (перевищення службових повноважень працівником правоохоронного органу, що супроводжувалося насильством, із застосуванням спеціальних засобів)", - йдеться в повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
14:57, 15 липня
07:38, 17 липня
12:31, 14 липня
5
19:34, 24 липня
4
live comments feed...