
15:07, 7 серпня 2020 р.
Надійне джерело
Карантин триває: кременчужани передали до інтернату фрукти та засоби індивідуального захисту

Кременчужани сьогодні відвідали спеціалізовану школу-інтернат та привезли подарунки літа дітям.
Городяни передали на кухню закладу дині, кавуни, печиво, цукерки, персики, виноград, кукурудзу.
А ще привезли новий 80-літровий бойлер для закладу, медичні захисні комбінезони, окуляри, бахіли, шапочки, маски, рукавички та дроти електричного монтажу з витратними матеріалами.
Як повідомляло видання 05366, кременчужани привезли продуктів та масок для вихователів і дітей.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:00
16 червня
15:00
15 червня
17:13
14 червня
Оголошення
10:07, 18 червня
1
10:29, 17 червня
16:03, 20 червня
15:08, Сьогодні