Стало відомо, чим буде оголошений 2021 рік в Україні

Стало відомо, чим буде оголошений 2021 рік в Україні, Анастасія Репніна

В Україні новий, 2021 рік, оголосять роком онкологічного скринінгу. Для цього, Парламент ухвалив постанову «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Організація протиракової боротьби в Україні. Проблеми та шляхи їх вирішення», передається на сторінці «Верховна Рада України» в соцмережі Facebook.  

Як зазначається, наступний рік має бути оголошений, як роком онкологічного скринінгу в Україні.  

Ще в нашій країні планують затвердити Національну стратегію контролю онкологічних захворювань до 2030 року. Необхідно розробити й план дій виконання цієї стратегії (інструменти для реалізації, основні цільові показники та індикатори оцінки результативності).  

Крім цього, в Україні хочуть винести на розгляд Верховної Ради Проєкт Закону «Про Загальнодержавну цільову програму боротьби з онкологічними захворюваннями». Законопроект, в разі прийняття, має отримувати фінансування, при чому – щорічне. Ще має бути розроблений комплекс заходів з виконання резолюції Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я «Профілактика раку і боротьба з ним в контексті комплексного підходу».  

Раніше, видання 05366 писало: «Відомо: від чого найчастіше помирають мешканці Кременчука». А також: «Третя група: для кременчужанина у місті шукають кров» та «Молодій кременчужанці потрібна допомога у боротьбі з лімфомою». 

Верховна Рада України
Онкологія програма скринінг Україна боротьба проект ВР
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
145 просмотров в феврале
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии