
10:57, 5 вересня 2020 р.
Надійне джерело
У Горішніх Плавнях на ГЗК робітник впав з висоти: його госпіталізували

Учора, 4 вересня в Горішніх Плавнях на підприємстві травмувався працівник. Про це повідомляють в департаменті з питань цивільного захисту.
Відомо, що 47-річний водій ВАТ «Полтавський ГЗК» впав з висоти на роботі.
Його госпіталізували до міської лікарні Горішніх Плавнів. У робітника закритий перелом обох п’яткових кісток.
Наразі стан здоров’я чоловіка – середньої тяжкості.
Як повідомляло видання 05366, біля Полтави хлопця збив поїзд. Юнак загинув на місці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:00
16 червня
15:00
15 червня
17:13
14 червня
Оголошення
12:19, 19 червня
08:45, 9 червня
09:11, 16 червня
6
21:20, 14 червня
31
13:00, 17 червня
3