• Головна
  • Кременчужани просять оцифрувати експонати музею
10:42, 10 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Кременчужани просять оцифрувати експонати музею

Кременчужани просять оцифрувати експонати музею

Як написали кременчужани в петиції, у музеї треба оцифровувати експонати. Адже вони будуть потрібні для наступних поколінь.

Треба вирішити питання про оцифровування зображень експонатів, фотографічних знімків, архівних документів із музейних фондів Кременчука шляхом фотографування / сканування / відеофіксації.

Їх треба розмістити на єдиному сайті Електронної енциклопедії (бази) експонатів із фондів та архівів Кременчуцького краєзнавчого музею.

Оскільки 10 років уже ремонтують музей, то треба зберегти його експонати назавжди в електронному вигляді.

"10 років не маємо змоги відвідувати і міський музей, доторкнутися до історії, побачити артефакти, історію наших пращурів. Загальновідомий факт, що світогляд людини, її особистість, духовність, стиль, смак, любов до Батьківщини, почуття цінності речей, поваги до результатів праці людей формують не лише соціум та авторитет окремих осіб, а і візуальний зовнішній світ навколо.

Цінність до таких речей, пошана до творів рук інших людей повинна виховуватися змалку. Гарні природні краєвиди, споглядання пейзажів, або, наприклад, архітектурна візуалізація, шедеври – твори рук художніх майстрів, скульпторів. Так само як і артефакти минулого, експонати із музейних фондів могли стати тим підґрунтям для формування цінностей у житті та пріоритетів під час становлення розвитку молоді Кременчука та світосприймання більш старших поколінь кременчужан", - йдеться в тексті петиції.

Підтримати петицію можна тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#музей #кременчук #експонати #петиція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...