• Головна
  • Програмне забезпечення для кафе
Новини компаній
16:31, 22 вересня 2020 р.

Програмне забезпечення для кафе

Новини компаній

Програмне забезпечення для кафе - це дуже важливий елемент ефективного управління закладом громадського харчування. Потрібно пам'ятати, що добре підібрана і налаштована програма SKYservice POS для кафе, яку можна придбати на сайті https://skyservice.pro/ru/cafes-and-restaurants/ орієнтована на багатофункціональні площини: більш швидке обслуговування клієнтів, точний розрахунок покупок і продажів, ефективне обслуговування дисконтних карт і проведення акцій. Система для кафе і ресторанів реально підтримує всю команду в повсякденній роботі і має передавальне число на більший оборот і задоволеність гостей в ресторані.

Надійна робота вашої POS системи доступна без Інтернету. Результати продажів не будуть залежати від Інтернету. Програма для кафе полегшує роботу всьому колективу. Мобільне програмне забезпечення для кафе SKYservice POS - це насправді ефективний спосіб набагато полегшити роботу офіціантів і кухарів, а також відмінний спосіб задоволення потреб гостей. Завдяки системі, виконання замовлень відбувається дуже плавно. Офіціант відразу ж вводить замовлення в програму, а кухар відразу ж отримує інформацію, завдяки встановленому в кухні принтеру або на екрані монітора. Таким чином, ваші гості обслуговуються швидше, а офіціанти і кухарі мають один з одним хорошу комунікацію.

Контролюйте все, що відбувається у Вашому закладі. Ви можете переглянути продажі і управляти кафе з будь-якої точки світу з доступом в Інтернет. Ваш бізнес представлений у вигляді зрозумілих показників і наочних графіків. Управління цінами, продукцією і покупцями відбувається з будь-якого комп'ютера в режимі реального часу. Додавайте поставки і проводите інвентаризацію за допомогою декількох кліків

Пропозиція SKYservice POS пристосована до потреб клієнта. Додаток для кафе має багатогранне застосування, і кожен власник закладу громадського харчування по достоїнству оцінить її переваги. Система включає в себе: яскравий інтерфейс, зрозумілий облік продажів, друк квитанцій, фіскальних чеків і векселів, облік складу, поточний контроль фінансів, звіти, роздруківка файлів. Програма для кафе, кожен раз призначається індивідуально, з урахуванням потреб вашого закладу таким чином, щоб відповідати всім покладеним на неї очікуванням.

Не без значення залишається й той факт, що сенсорний екран виглядає дуже елегантно і може бути використаний як персоналом, так і в якості самостійного замовлення для гостей.

Використовуйте гнучкі системи лояльності та унікальний конструктор акцій, щоб клієнти поверталися до вас щодня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...