• Головна
  • ЗНО-2021: випускникам дозволять обирати між мовою та літературою
Математикам щастить
10:05, 30 вересня 2020 р.
Надійне джерело

ЗНО-2021: випускникам дозволять обирати між мовою та літературою

Математикам щастить
ЗНО-2021: випускникам дозволять обирати між мовою та літературою

У наступному, 2021 році, випускники шкіл матимуть змогу обирати, яке здати ЗНО: з української мови і літератури чи лише з української мови. Це дозволять робити лише тим, хто вступатиме на технічні спеціальності, передається на сайті Міністерства освіти та науки України. 

Як зазначається, дві форми тестування в Україні запровадили, щоб більш глибоко оцінити рівень знань з української мови і літератури тих, хто вступатиме на гуманітарні спеціальності. Натомість, вступники на технічні спеціальності зможуть обрати для себе тест лише з української мови. 

Вже відомо, що ЗНО з української мови і літератури матиме 24 завдання з літератури та 39 з мови. Це будуть завдання закритих форм з вибором відповіді на встановлення відповідності. Ще чотири завдання з української мови будуть відкритої форми. А саме, з наданням письмової відповіді (3 завдання з короткої письмової відповіді, та 1 завдання з розгорнутої письмової відповіді). 

А ЗНО лише з української мови міститиме 39 завдань закритих форм з вибором відповіді, або на встановлення відповідності. Лише 1 завдання в цьому ЗНО буде відкритої форми на надання розгорнутої письмової відповіді. 

У тесті з української мови випускникам все одно доведеться продемонструвати здатність глибоко аналізувати текст, доречно наводити у власному висловленні приклад з художньої літератури або з інших видів мистецтва.

Крім цього, хоча в Україні була прийнята нова редакція Українського правопису, під час ЗНО перевірятимуть знання за старим правописом. За нормами Українського правопису, які не зазнали змін, випускники будуть здавати ЗНО ще наступні п’ять років. 

Раніше, видання 05366 писало: «Російськомовним» школам не вистачає українських підручників».  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗНО #правила #правопис #українськамова #література #мова #випускники #тести #МОН #технічніспеціальності #гуманітарніспеціальності
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...