• Главная
  • В Україні запровадять медстраховки про які всі чують у фільмах
Оплата медпослуг
14:04, 2 октября 2020 г.
Надежный источник

В Україні запровадять медстраховки про які всі чують у фільмах

Оплата медпослуг
В Україні запровадять медстраховки про які всі чують у фільмах

В Україні хочуть розвивати систему добровільного медстрахування. Щоб це було, як одне джерело оплати медичних послуг, передається на сторінці «Міністерства охорони здоров'я України» в соцмережі Facebook

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, протягом 30 років в Україні не було достатнього фінансування системи охорони здоров’я. Внаслідок цього, країна отримала неформальні платежі та відсутність якості надання послуг. 

Також, велика сума коштів в системі охорони здоров’я досі залишається в тіні. Тому, в країні налаштовані зробити серйозні зміни у системі фінансування медицини. Насамперед, добровільне медичне страхування. Простими словами медстраховки про які ми часто чуємо дивлячись фільми.

«Я вважаю, що у нас є великий потенціал щодо розвитку цього сегмента страхового ринку. Моя мета - позбутися такого поняття як неформальний платіж та побудувати абсолютно зрозумілу та прозору систему фінансування медичної допомоги», - пояснив міністр МОЗ Максим Степанов. 

Перше, що хочуть зробити, створити на законодавчому рівні прозорі та зрозумілі умови для роботи страхових компаній. А ще, максимально мотивувати роботодавців та українців звертатися до цих компаній і оформляти медичні страховки. 

Для цього в Україні хочуть забезпечити баланс інтересів страховиків і страхувальників. Насамперед, щоб це сприяло розвитку страхового ринку. 

Представники страхових компаній уже пояснили своє бачення відносно добровільного медичного страхування. 

Раніше, видання 05366 писало: «За гроші у Полтаві тимчасово не робитимуть тести на COVID-19». А також: «В Україні зменшать витрати при лікуванні туберкульозу» та «У Кременчуці через коронавірус померла вчителька». 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Медичнестрахування #медстраховка #Україна #МОЗ #медицина #лікування #Степанов #міністр #Facebook #страховікомпанії #страховики
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...