• Главная
  • Токарно-карусельні верстати від компанії «Машінтех»
Новости компаний
13:50, 2 октября 2020 г.

Токарно-карусельні верстати від компанії «Машінтех»

Новости компаний

Обробка металу різанням - один з найпопулярніших виробничих процесів, використовуваних при виготовленні деталей у багатьох галузях виробництва. Коли вам знадобляться деталі конкретної, дуже точної форми, токарно-карусельній верстат впорається з будь-якими завданнями. Він використовується для обробки заготовок у яких великий діаметр і невелика аксільна довжина, включаючи деталі з діаметром до десятків метрів без обмежень по вазі. Для тих, хто зацікавлений в покупці компанія «Машінтех», пропонує великий вибір обладнання. Перейдіть на сайт: https://www.met.ua/product-category/metaloobrobni-verstaty1/tokarno-karuselni-verstaty/, і ознайомтеся з каталогом токарно-карусельних верстатів, які відрізняються високим якістю і доступною ціною.

Особливості та переваги токарно-карусельного верстата:

  • У конструкції всіх видів верстатів поєднуються як багаторічний досвід їх створення, так і впроваджені нові технологічні рішення. До того ж вони відповідають найвищим параметрам якості завдяки використанню чавуну, який володіє жорсткістю, вібростійкістю і може витримувати великі завантаження. Як наслідок, кінцевий продукт - верстат - надійний і має тривалий термін служби, що, в свою чергу, підвищує ефективність при використанні і розширює його виробничі можливості.
  • Токарно-карусельні верстати оснащені енергозберігаючими рішеннями, які сприяють захисту навколишнього середовища і підвищення безпеки праці.
  • Перевагою сучасних токарно-карусельних верстатів є як дуже висока точність роботи, при якій практично не виникає помилок. Всі виготовляються елементи також мають ідентичні параметри. Завдяки токарному верстату можна виготовляти елементи практично необмеженої кількості складних форм з дуже специфічними параметрами.
  • Ще одна перевага обладнання з комп'ютерним управлінням - це швидкий темп, завдяки якому скорочується не тільки виробничий процес, а й ціна кінцевого продукту.

Переваги покупки укомпанії «Машінтех»:

1. Великий вибір обладнання від відомих світових виробників.

2. Вся продукція відрізняється якісними технічними характеристиками.

3. На увесь перелік обладнання ми пропонуємо гарантійне післягарантійне обслуговування та запчастини. Ми також надаємо повну технологічну та технічну піддержку.

Ми також консультуємо з питань, пов'язаних з вибором відповідного верстата, адаптованого до профілю вашого виробництва. Скористайтеся перевагами та оформляйте замовлення прямо зараз!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...