• Главная
  • Бите скло і самосуд над малолітніми "футболістами": кременчужани просять владу зарадити
11:15, 7 октября 2020 г.
Надежный источник

Бите скло і самосуд над малолітніми "футболістами": кременчужани просять владу зарадити

Бите скло і самосуд над малолітніми "футболістами": кременчужани просять владу зарадити

Місцеві мешканці, що проживають в будинках № 33, 37, 39 доведені до відчаю. Погрожують спалити футбольне поле у дворі. Про це написала пані Наталія Андрейко у Фейсбуці.

"Вже немає сил писати, ходити, телефонувати. По вул Першотравневій у дворі зробили чудове футбольне поле зі штучним покриттям. Все чудово, є одне печальне АЛЕ. Щодня футболісти б'ють вікна в будинках №33 і 37. Я вже називаю нас вулиця розбитих вікон", - пише жінка.

Говорить, що місцеві жителі івикликали поліцію, писали звернення до виконкому, дзвонили на 15-63 з єдиним проханням - обнести поле парканом, щоб м'ячами не били вікна.

Реакція на усі прохання смішна, говорить пані Наталія, Повісили попередження - папірець на стовпі про те, що кожен, хто розіб'є скло несе за це відповідальність самостійно.

Однак це ніяк не рятує жителів будинків від розбитих шибок та галасу.

"Хлопці приходять грати з усього міста і дорослі і малі. По вихідним з шести ранку і до ночі. Азартні, гарячі: один промазав по м'ячу, а матюкаються всі. Один будинок трохи рятують дерева, бо м'яч там зависає. З іншої сторони, коли монтували майданчик, біля під'їздів поспилювали всі дерева", - пише жінка.

Тому шибкам там найбільше "дістається" від м'ячів. Кременчужанка говорить, що люди роблять дурниці: сиплять на поле бите скло по при те, що там гуляють й менші діти. Навіть говорять про те, щоб спалити поле. Зверталися до начальникауправліннямолодітаспортувиконавчогокомітетуКременчуцької міської радиОлександраМазура, але все марно.

"Місцеві жителі доведенні до відчаю і вже творять дурниці. Ось одна "жіночка" винесла і висипала на поле відро битого скла! А там же і наша малеча гуляє. Люди вже готуються облити поле бензином і спалити. А головний чоловік з міськвиконкому по спорту на це відповів: спалите-сядите. А не сядем, бо ніхто не скаже, хто це зробить. Всім поперек горла цей майданчик. Так не доводьте людей до гріха!", - обурюється місцева жителька.

Люди вже настільки розлючені, що хотіли вчинити самосуд на  п'ятнадцятирічним підлітком, що граючи, випадково розбив шибку на другому поверсі.

Двоє чоловіків вимагали в юнака купити нове скло. А в дитини грошей немає, батькам телефонувати боїться.

"Влада не реагує, зробила бутафорську захисну сітку - просто відмили гроші. Приїхали, пофотографувались і ручки умили. Злості не хватає - скоро буде реакція. І шкода буде такого красивого міні футбольного поля", - пише авторка допису.

Поля дійсно шкода, адже це бюджетні кошти. Можливо, треба було облаштовувати його не у дворі, а там, де воно б ніком не заважало? Чекаємо офіційних коментарів від виконкому.

Ми писали, що цьогоріч, 13 вересня місцеві ЗМІ писали, що за цією адресою футболісти вибили вікно, й це з висотою паркану в 6 метрів.

Можливо, за 43 тисячі тут будуть збільшувати висоту огорожі, аби молодь не шкодила мешканцям будинку.

Спірні майданчики чи гроші на вітер: у Кременчуці ремонтуватимуть їх за 130 тисяч гривень

Бите скло і самосуд над малолітніми "футболістами": кременчужани просять владу зарадити, фото-1
Бите скло і самосуд над малолітніми "футболістами": кременчужани просять владу зарадити, фото-2
Бите скло і самосуд над малолітніми "футболістами": кременчужани просять владу зарадити, фото-11
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#малосімейка #першотравнева #поле #майданчик #діти #шибки #самосуд
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...