• Главная
  • В Україні «згладили» курс гривні за рахунок міжнародних резервів
Збитковий вересень
14:03, 7 октября 2020 г.
Надежный источник

В Україні «згладили» курс гривні за рахунок міжнародних резервів

Збитковий вересень
В Україні «згладили» курс гривні за рахунок міжнародних резервів

Щоб згладити надмірні курсові коливання у вересні в Україні скористалися коштами міжнародних резервів. Також, з цього ж резерву взяли гроші на планові виплати за зовнішнім боргом, передається на сторінці «Національний банк України» в соцмережі Facebook

Як зазначається, за рахунок взяття коштів міжнародні резерви України минулого місяця знизилися на 8,7% до 26,5 мільярдів доларів США. Так, країні потрібно було платити за зовнішнім боргом, а НБУ продавати валюту, щоб заспокоїти коливання нацвалюти (гривні).

Регулятор пояснює, що наша країна вже «пройшла» черговий період пікових боргових виплат. Україна виконала зобов’язання перед МВФ (Міжнародним валютним фондом) та перед іншими іноземними кредиторами. У загальному, сума з погашення державного та гарантованого боргу перевищила 2,6 мільярдів доларів США. 

У вересні на міжбанківському валютному ринку Нацбанк продав майже 200 мільйонів доларів США (чистий продаж). Це було необхідно, оскільки з боку бізнесу у вересні ріс попит на валюту. Попит перевищував пропозицію, а тому на валютному ринку почалися коливання. 

Віх громадян України заспокоюють: в країні нині достатній поточний рівень резервів. Його вистачить як для того, щоб Україна виконувала свої зобов’язання, так і для інтервенцій Національного банку в разі необхідності. 

При цьому, цього року обсяг резервів в Україні є вищим, ніж було минулого року. 

Раніше, видання 05366 писало: «Перетягування голосів: у Світловодську «пов’язали» кандидата в мери» та «Світовий банк дав 135 мільйонів доларів на боротьбу з COVID-19 та оновлення лікарень». 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Валюта #долар #гривня #євро #Україна #НБУ #Нацбанк #міжнароднірезерви #борг #зовнішнійборг
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...