Новости компаний
17:29, 10 октября 2020 г.

Навіщо купувати Blu-ray?

Новости компаний
Навіщо купувати Blu-ray?, фото-1

Blu-ray - це технологія запису, яка дозволяє переглядати фільми найвищої якості, які можна придбати на сайті https://blu-ray-shop.com.ua. Носій ємніший за стандартні компакт-диски та DVD, тому він також дозволяє архівувати великі об'єми

Blu-ray - що це? Застосування

Blu-ray - це носій даних, який дозволяє зберігати вміст високої чіткості (HD). Ємність дисків Blu-ray становить 25 ГБ і 50 ГБ. Цей тип запису було визнано спадкоємцем DVD, хоча між ними, на перший погляд, немає різниці. І диски Blu-ray, і DVD виглядають як звичайні компакт-диски.

Які є типи дисків Blu-ray?

Blu-ray названий на честь кольору лазера, що використовується для запису. Існує три типи запису цієї технології:

  • BD-ROM (лише для читання) - використовується переважно для розповсюдження фільмів та ігор. Його вміст не можна редагувати, оскільки він доступний лише для читання.
  • BD-RE (багаторазовий запис) - носії, що використовуються для багаторазового редагування даних. Варто пам'ятати, що кількість будь-яких операцій обмежена. Як правило, загалом можливо близько 1000 операцій.
  • BD-R (записувати один раз) - цей тип дисків Blu-Ray може записувати дані лише один раз, але їх можна читати кілька разів.

Кожен із цих накопичувачів доступний для продажу.

Як вибрати програвач Blu-ray?

Фільми Blu-ray дуже популярні, оскільки пропонують кращу якість, ніж фільми на CD або DVD. Отже, дедалі більше людей вирішують придбати програвач Blu-ray. Однак, щоб повною мірою відчути переваги цієї технології, потрібно вибрати правильну модель.

Спочатку варто визначитись, до якого телевізора ви будете підключати. І програвач, і телевізор повинні бути одного класу. Якщо ви збираєтесь придбати 4K-програвач Blu-ray, то звичайний телевізор 1080p не виправдає своїх можливостей. Варто також визначитись, чи хочете ви дивитись 3D-фільми та використовувати потокове передавання. У стандартному програвачі Blu-ray цих опцій немає.

Доступні на ринку програвачі відрізняються можливостями. Вони мають різні функції, але вам не завжди будуть потрібні всі. Тому добре порівняти кілька пристроїв, які дозволяють переглядати 4K Blu-ray фільми. Якщо у вас є домашній кінотеатр, варто перевірити, чи має програвач аудіо з високою роздільною здатністю. Така модель забезпечить кращу якість звуку. Збільшення масштабу 4K - ще один варіант. Завдяки цьому ви можете покращити якість зображення, що зберігається на DVD, Blu-ray дисках.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...