• Главная
  • Підвищити кисень у крові хворому на COVID-19 можна вдома
Кисень у крові
10:07, 19 октября 2020 г.
Надежный источник

Підвищити кисень у крові хворому на COVID-19 можна вдома

Кисень у крові
Підвищити кисень у крові хворому на COVID-19 можна вдома

Лікар-анестезіолог Дитячої лікарні Рівненської обласної Павло Сільковський розповів, як можна самостійно і просто вдома підвищити кисень у крові людині, яка захворіла на коронавірус (COVID-19).  

За його словами, на коронавірус захворів його знайомий (чоловік пенсійного віку). Перший тиждень почувався більш-менш, а вже на другий йому стало гірше. У нього з’явилася «задишка». Він зробив обстеження і йому повідомили, що він має масивне ураження легень.  

Чоловік звернувся до свого знайомого лікаря, перш, ніж «лягати» в лікарню. Той приїхав до хворого додому і побачив його лежачим у кількох одежинах (чоловік мав температуру). Вікна у будинку зачинені, бо вже холодно. У хворого було часте та важке дихання.

Лікар одягнув на палець чоловіка апарат і перевірив кисень. Результат 87 при нормі 97. Тоді медик просто взяв і вивів чоловіка на вулицю. Вони зробили невеличку зарядку та знову виміряли кисень в організмі хворого. Результат був 91. Тому, дуже важливо, це наявність свіжого повітря, а не затхла кімната. Лікар залишив дідусеві апарат. 

Наступного дня чоловік вийшов на вулицю з самого ранку. Рівень кисню вже став 92. Через день чоловік вже мав рівень кисню 94. За цей час він частенько виходив на вулицю і дихав свіжим повітрям. 

«Я розумію, що не всім так щастить. Але позитивний настрій, рясне пиття і свіже повітря - важливі передумови для одужання в рідних стінах. Цей чоловік не єдиний такий приклад з моєї практики. Їх чимало і вони всі дуже схожі. Дехто з них читає мене тут. Сьогодні я мав черговий заряд позитиву. Бо сподіваюся, що ще одне лікарняне ліжко ми змогли зберегти для когось іншого», - написав лікар-анестезіолог. 

Раніше, видання 05366 писало: «З понеділка в Кременчуці будуть заборонені планові госпіталізації».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Коронавірус #COVID19 #лікар #кисень #вдома #допомога #вимірятикисень
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...