• Главная
  • Засіб Dambo для собак проти блох та кліщів
Новости компаний
13:11, 23 октября 2020 г.

Засіб Dambo для собак проти блох та кліщів

Новости компаний

Блохи та кліщі є величезною загрозою для здоров’я та життя ваших собак та котів. Кліщові захворювання або ускладнення після зараження блохами дуже обтяжують організм тварини, а лікування є тривалим та тяжким. Тому, щоб уникнути цих неприємних наслідків, слід застосовувати профілактичні препарати, запропоновані на сайті https://dambo.com.ua/ua/catalog/sredstva-ot-bloh-i-kleschej, що володіють протикліщовими та протиблошиними властивостями.

Існує багато продуктів, які допомагають господарю вихованця в боротьбі з цими кошмарними паразитами. Широкий асортимент внутрішніх та зовнішніх виробів з різними активними інгредієнтами полегшує простріл важкої зброї у цій нерівномірній битві. На щастя, виробники все ще шукають ідеальну міру.

Як боротися з блохами та кліщами?

Краплі для використання на шкірі - один з найпопулярніших продуктів, що використовується в боротьбі з блохами та кліщами. Кожні 3-4 тижні на шкіру собаки вливають вміст піпетки. Залежно від продукту, це робиться в одному місці, між лопатками, або в декількох місцях. Продукти цього типу можуть містити різні активні речовини, тому перед покупкою переконайтеся, що ця речовина не токсична для інших домашніх тварин, наприклад, перметрин не можна застосовувати у котів, оскільки він викликає сильне отруєння, судоми та може вбити кота.

Перед покупкою важливо знати точну вагу собаки, оскільки продукти цього типу мають прописану дозу в піпетці відповідно до маси тіла тварини. Ці препарати не слід застосовувати у цуценят віком до трьох місяців, якщо препарат не призначений спеціально для цуценят або кошенят. За 36 годин до застосування крапель та 36 годин після застосування крапель тварину не можна купати, оскільки це може вплинути на дію продукту. Деякі речовини, що містяться в краплях, також відлякують комах, але основним способом дії цих продуктів є речовина-вбивця, яка потрапляє в організм кліща після укусу, тому, якщо ви виявляєте сухі кліщі на шкірі собаки чи кота, це означає, що продукт ефективний. Перш ніж патогени потраплять в організм собаки, кліщ гине.

Спрей (розпилення)

Спреї використовуються для боротьби з кліщами та блохами, а також кліщами та іншими комахами, які можуть загрожувати не тільки тварині, але і найближчому оточенню. Тому, будь ласка, прочитайте точний опис товару, який ви збираєтеся придбати. Це полегшує боротьбу із зараженням блохами не тільки на тварині, але і на підстилці.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...