Зараження онкохворих діток гепатитом - одна з найбільших проблем в Кременчуці та Полтаві. Відео

Зараження онкохворих діток гепатитом - одна з найбільших проблем в Кременчуці та Полтаві. Відео

Про волонтерство у ефірі "Центрального" розповідала співзасновниця БФ "Намалюй щастя" кременчужанка Тетяна Ященко.

"Для мене волонтерство - це допомога дітям через добровільність. Я не люблю нав'язуватися, намагаюсь так подати це все, щоб люди самі захотіли допомогти. Це допомога не лише фізично, фінансово, а й морально. Можемо розмовляти з мамами хворих дітей, іноді плачемо. 50% успішного лікування залежить від настрою батьків й від прийняття ситуації та швидкого "включення". Важливо взяти себе в руки, витягувати дитину з цієї ситуації: шукати лікарів, гроші, способи.

Пані Тетяна каже, що в Кременчуці дитяча онкологія - це велика проблема.

"Наразі готуюсь до спілкування з депутатами місцевими та обласними. Є велика проблема зараження онкохворих дітей гепатитом В, ймовірніше, при переливанні крові. Станція переливання обласна й надає кров усім. Там потрібні якісь кращі тести для виявлення інших хвороб у крові. Адже в хворих дітей під час хіміотерапії й так печінка страждає. Батьки витрачають тисячі доларів на відновлення та лікування печінки", - говорить пані Тетяна.

Благодійний фонд був створений 8 жовтня. У мріях був давно. Створили його для офіційної допомоги відділенню онкогематології в Полтаві, де лікуються хворі кременчужани та інші дітки.

Наразі для дітей, щоб вони відволікалися, намалювали два малюнки на стінах в Полтаві, уОхмадиті вже намалювали три. Там проходив трансплантацію Льоня Гриньов, а наразі чекає на кістковий мозок Єгор Срібний.

У Полтаві чимало проблем є. Проблема №1 - втрата часу через діагностику.

"Збираємо кошти на "Цитоспін" - центрифуга, що коштує 15 тисяч євро. Вона дає можливість розподілити матеріал по склу тонким шаром, гарно видно ракові клітини. Це дозволяє підтвердити чи спростувати діагноз, швидше почати лікування", - додає волонтерка.

У мріях пані Тетяни - рисунки не тільки в Києві й Полтаві, це й пільги для сімей, що мають онкохворих дітей, допомога дітям, а саме подарунки на свята.

"Хочеться привітати і тих, хто виписався. У батьків грошей немає. Вони не мають можливості працювати, бо діти слабкі, потребують лікування. Мамам, татам доводиться сидіти вдома, не можуть оплачувати нормально квартири. У мріях зробити такі ж пільги для сімей в Полтавській області", - додає Тетяна Ященко.

Потрібні тренажери: кременчуцькі волонтери продовжують допомагати відділенню дитячої онкогематології

Кульки, тістечка, подарунки: кременчужани порадували онкохворих діток

ященко кременчук діти онкохворі лікування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
269 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии