Вагонний завод у Кременчуці зупинився на 72 години

Вагонний завод у Кременчуці зупинився на 72 години, Анастасія Красовська

Кременчуцький вагонобудівний завод (КВБЗ) повністю зупинив свою роботу на 72 години. Це пов’язано з введеним в Україні зимовим локдауном, передається на сторінці «ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» в соцмережі Facebook.

Як зазначається, дев’ять днів (72 години робочого часу) КВБЗ не працюватиме.

«Локдаун – малозрозуміле слово, але воно означає ситуацію, яка стала нашою реальністю на два тижні січня 2021 року. Згідно з рішенням уряду, за цей період виплачується компенсація з державного бюджету. Ми, тобто колектив ПАТ «КВБЗ», стикнулися з таким уперше», - йдеться у повідомленні. 

Так, працівники КВБЗ у зв’язку з тим, що працюють офіційно і сплачують Єдиний соціальний внесок зможуть отримати від держави матеріальну допомогу. Оскільки, саме у зв’язку з введенням локдауну працівники змушені сидіти вдома і залишитися без двотижневої заробітної платні. 

«КВБЗ подав до Центру зайнятості документи на отримання матеріальної допомоги працівниками підприємства. А надається вона, якщо суб’єкти господарювання вимушено скоротили тривалість передбаченого законодавством робочого часу через запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів», - пояснили на підприємстві.

При цьому, кожному робітникові розмір матеріальної компенсації розраховується індивідуально. Ті, у кого був скорочений робочий час, працівника було звільнено, або він пішов на лікарняний чи у відпустку, то суму матеріальної допомоги доведеться повернути у повному розмірі на рахунок Центру зайнятості протягом 30 календарних днів.

Раніше, видання 05366 писало: «Справжня люта зима насувається на Україну».

КВБЗ
КВБЗ вагоннийзавод зупинився локдаун карантин коронавірус Полтавщина допомога гроші заробітнаплатня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
249 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии