
08:14, 16 січня 2021 р.
Надійне джерело
Розділи та відлупцювали в електричці: на Полтавщині засудили нападників

Як повідомляють в прокуратурі Полтави, трьох чоловіків з Полтавської та Дніпропетровської областей засудили за розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 187 КК України).
Подія сталася в лютому 2019 року на вокзалі станції «Гребінка».
Чоловіки познайомилися з пасажиром на вокзалі та пригостили спиртним.
А потім запропонували поїхати в Лубни та повеселитися. У електричці, що прямувала туди, вчотирьох вони знову випивали.
Коли у вагоні не лишилося пасажирів крім жінки, нападники побили нового "товариша" та роздягли його. Вони забрали в нього цінні речі - 2 телефони, гроші, інші особисті речі.
На найближчій станції нападники вийшли. А потерпіли попросив жінку подзвонити в поліцію. Вона повідомила про злочин працівників електрички, а ті викликали поліціянтів.
За напад усі фігуранти отримали по 9 років позбавлення волі. Відомо, що один з обвинувачених вже 10 разів притягувався до відповідальності й має незняті і непогашені судимості.
Другий скоїв злочин у період невідбутого покарання за грабіж. Третій встиг вчинити купу злочинів поки цю справу розслідували.
Однак чоловіки оскаржили це рішення суду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Ванна прямокутна: класика, яка не втрачає актуальності
Новини компаній
11:00
Вчора
11:00
13 червня
12:34
12 червня
Оголошення
07:25, Вчора
10:34, 7 червня
12:59, 9 червня
123
15:08, 3 червня
live comments feed...