![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
Крок у майбутнє
09:39, 21 січня 2021 р.
Надійне джерело
У школах Кременчука з’явилися е-журнали та е-щоденники
Крок у майбутнє
![У школах Кременчука з’явилися е-журнали та е-щоденники У школах Кременчука з’явилися е-журнали та е-щоденники](/dist-assets/images/cap.jpg)
У нашому місті у школах почали впроваджувати е-журнали та е-щоденники. Після того, як е-журнали та е-щоденники пройшли успішне випробування у декількох школах, їх почали впроваджувати по всіх навчальних закладах України, передається на сторінці «Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради» в соцмережі Facebook.
Як зазначається, нині у Кременчуці е-журнали та е-щоденники будуть у трьох закладах міста. А саме, у Кременчуцькій гімназії №12, Кременчуцькому ліцеї №13 «Авіор» та Кременчуцькому ліцеї-інтернаті №21 «СТАРТ» спортивного профілю.
Одночасно використовувати паперовий та електронний журнали будуть 12 навчальних закладів нашого міста – ліцеї та гімназії. А з 1 вересня е-журнали та е-щоденники з’являться у ще 13 закладах загальної середньої освіти Кременчука.
«Серед платформ, навчальні заклади Кременчука обирають переважно платформу «Нові знання», оскільки вона має зручний інтерфейс, можливість створювати звіти, табелі і зв’язана з курсом «ШКОЛА», - йдеться у повідомленні.
Електронні сервіси (журнали та щоденники) створили в зручному електронному вигляді з метою інформування про успішність учнів. А також, суміжної інформації, яка буде доступна через Інтернет.
Інформація в електронному варіанті міститиме відмітки і пропуски учня, коментарі до них,нотатки до уроків, домашні завдання, зауваження, розклад занять і т.д.
Раніше, видання 05366 писало: «В українських школах запровадять електронні щоденники».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
12:09, 13 липня
12:43, 17 липня
7
13:21, 13 липня
12:09, 13 липня
live comments feed...