Назвали основні причини смерті сучасних людей

Назвали основні причини смерті сучасних людей, Анастасія Репніна

В Україні громадяни найчастіше помирають від серцево-судинних захворювань, новоутворень (раку), хвороб органів травлення, неврологічних розладів, самоушкоджень та міжособистісного насильства. Все частіше нині визначають, як одну з основних причин смерті – це неврологічні розлади, передається на сторінці «Центр громадського здоров’я України» в соцмережі Facebook

Як зазначається, неврологічні розлади також стають найчастішими причинами інвалідності в світі. 

«У 2019 році ці хвороби спричинили 2,22 мільйони смертей. У країнах ЄС неврологічні розлади посіли третє місце після серцево-судинних та онкологічних захворювань та спричинили 19,5% від загальної кількості смертей у 2017 році», - йдеться у повідомленні. 

Станом на сьогодні, 15 лютого, неврологічні розлади в Україні є четвертою найпоширенішою причиною смерті. Через це вже померли 21 644 людей, що становить 3,1% від загальної кількості летальних випадків у 2019 році. 

Лише за останні 29 років в Україні показник із захворюваності на неврологічні розлади зріс на 34%. У 1990 році було зафіксовано 14 214 смертей, що склало 2.2% від загальної кількості смертей. 

«Хвороба Альцгеймера, хвороба Паркінсона та інші деменції - найпоширеніші форми неврологічних розладів, які спричиняють значну кількість смертей серед населення України», - пояснюють в ЦГЗ.

Для того, аби зменшити ці недуги люди мають слідкувати за вагою свого тіла, кинути палити, слідкувати за рівнем глюкози та забути про вживання алкоголю.  

Раніше, видання 05366 писало: «Продають алкоголь неповнолітньому - телефонуй «102», - копи Полтавщини».   

Центр громадського здоров’я України
Алкоголь паління куріння тютюн смерть недуги Альцгеймер Паркінсон хвороба хвороби ЦГЗ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
72 просмотра в феврале
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии