• Головна
  • В разі анафілактичного шоку під час вакцинації українців рятуватимуть спецобладнанням
Щеплення в Україні
15:42, 16 лютого 2021 р.
Надійне джерело

В разі анафілактичного шоку під час вакцинації українців рятуватимуть спецобладнанням

Щеплення в Україні
В разі анафілактичного шоку під час вакцинації українців рятуватимуть спецобладнанням

Україна втрачає довіру від виробників вакцин через різні «чорні» інформаційні атаки. МОЗ України вже навіть почало отримувати від компаній-виробників вакцин відмови від співпраці, передається на сторінці «Міністерство охорони здоров'я України» в соцмережі Facebook

Як зазначається, нині перемовини з компаніями виробників досить складні. Насамперед для того, щоб отримати додаткові дози вакцин проти COVID-19. 

«Відбувається замах на зрив вакцинальної кампанії в Україні. Це, в свою чергу, відкриває прямий шлях для постачання російської вакцини «Спутник-V». Проте, МОЗ вважає використання російської вакцини неприпустимим. Це гра проти України, українських медиків і громадян в цілому. І вона продовжується», - повідомив міністр МОЗ Максим Степанов.

Оскільки розповсюджується інформація щодо можливих підвищених цін на вакцину (корупційних дій), НАБУ почало вимагати від МОЗ інформацію про всі перемовини з виробниками вакцин проти COVID-19. 

В світі розробляється до 70 вакцин проти коронавірусу. Україна має намір використовувати вакцини таких фірм, як «Pfizer\BioNTech», «Sinovac Biotech», «Moderna», «NovaVax» та «AstraZeneca».

«Всі вакцини, які будуть використовуватися в Україні - будуть безпечними, адже мають проміжні результати третьої стадії клінічних випробувань», - заспокоюють у МОЗ. 

Щоб щеплення в Україні було безпечним, для медичних працівників проводять планові тренінги ВООЗ (Всесвітньої Організації Охорони здоров’я). Їх пройдуть відповідальні особи в областях та мобільні бригади, які робитимуть вакцинацію. 

«Всі мобільні бригади і стаціонарні пункти при центрах первинної медико-санітарної допомоги матимуть спеціальне обладнання для надання допомоги в разі виникнення анафілактичного шоку», - йдеться у повідомленні.

Нині в Україні сформували мобільні бригади, які будуть вакцинувати людей, сформовані списки осіб, яких буде вакциновано на першому етапі. Робити щеплення почнуть одразу, як тільки вакцина надійде до нашої країни. 

«Наразі, у постачальників вакцини виникла низка технічних перепон, логістичного характеру, які вирішуються ними в екстреному режимі», - говорить Максим Степанов.  

Раніше, видання 05366 писало: «В Україну не пускатимуть людей без щеплення проти COVID».     

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МОЗ #вакцина #вакцинація #Україна #щеплення #атака #інформація #НАБУ #шок #обладнання #порятунок #мобільнібригади #бригади #медики
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...