В разі анафілактичного шоку під час вакцинації українців рятуватимуть спецобладнанням

В разі анафілактичного шоку під час вакцинації українців рятуватимуть спецобладнанням, Анастасія Красовська

Україна втрачає довіру від виробників вакцин через різні «чорні» інформаційні атаки. МОЗ України вже навіть почало отримувати від компаній-виробників вакцин відмови від співпраці, передається на сторінці «Міністерство охорони здоров'я України» в соцмережі Facebook

Як зазначається, нині перемовини з компаніями виробників досить складні. Насамперед для того, щоб отримати додаткові дози вакцин проти COVID-19. 

«Відбувається замах на зрив вакцинальної кампанії в Україні. Це, в свою чергу, відкриває прямий шлях для постачання російської вакцини «Спутник-V». Проте, МОЗ вважає використання російської вакцини неприпустимим. Це гра проти України, українських медиків і громадян в цілому. І вона продовжується», - повідомив міністр МОЗ Максим Степанов.

Оскільки розповсюджується інформація щодо можливих підвищених цін на вакцину (корупційних дій), НАБУ почало вимагати від МОЗ інформацію про всі перемовини з виробниками вакцин проти COVID-19. 

В світі розробляється до 70 вакцин проти коронавірусу. Україна має намір використовувати вакцини таких фірм, як «Pfizer\BioNTech», «Sinovac Biotech», «Moderna», «NovaVax» та «AstraZeneca».

«Всі вакцини, які будуть використовуватися в Україні - будуть безпечними, адже мають проміжні результати третьої стадії клінічних випробувань», - заспокоюють у МОЗ. 

Щоб щеплення в Україні було безпечним, для медичних працівників проводять планові тренінги ВООЗ (Всесвітньої Організації Охорони здоров’я). Їх пройдуть відповідальні особи в областях та мобільні бригади, які робитимуть вакцинацію. 

«Всі мобільні бригади і стаціонарні пункти при центрах первинної медико-санітарної допомоги матимуть спеціальне обладнання для надання допомоги в разі виникнення анафілактичного шоку», - йдеться у повідомленні.

Нині в Україні сформували мобільні бригади, які будуть вакцинувати людей, сформовані списки осіб, яких буде вакциновано на першому етапі. Робити щеплення почнуть одразу, як тільки вакцина надійде до нашої країни. 

«Наразі, у постачальників вакцини виникла низка технічних перепон, логістичного характеру, які вирішуються ними в екстреному режимі», - говорить Максим Степанов.  

Раніше, видання 05366 писало: «В Україну не пускатимуть людей без щеплення проти COVID».     

Міністерство охорони здоров'я України
МОЗ вакцина вакцинація Україна щеплення атака інформація НАБУ шок обладнання порятунок мобільнібригади бригади медики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
206 просмотров в феврале
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии