Вакцину від COVID-19 в Кременчуці переноситимуть в термосумках

Вакцину від COVID-19 в Кременчуці переноситимуть в термосумках, Анастасія Репніна

Наше місто повністю готове до вакцинації від коронавірусу (COVID-19). Нині в Україні триває реєстрація двох вакцин «Pfizer» та «AstraZeneca», передається на сторінці «Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради» в соцмережі Facebook.  

Як зазначається, кампанія з вакцинації проти коронавірусу проходитиме в чотири етапи. В рамках цього планують імунізувати всі пріоритетні групи населення.

Цього місяця повинен розпочатися перший етап вакцинації. А останній має відбутися весною 2022 року. По всій Полтавській області було сформовано чотири мобільні бригади з імунізації. Дві з них – у Кременчуці. У нашому місті вони знаходитимуться на базі ЦПМСД №1 і №3 (Центрів первинної медичної (медико-санітарної) допомоги).

За словами заступника міського голови Ольги Усанової, до складу мобільної бригади в Кременчуці увійшли: одинлікар, дві медичні сестри та водій. Якщо буде потреба, то до штату моббригади можуть ввести додаткові сили: по одному лікарю та одній медичній сестрі.  

«Вакцинація від COVID-19 проходитиме в два прийоми. У залежності від виробника вакцини проміжок між ними може бути від 21 або 28 днів. Длязберігання та транспортування вакцини у медичних установах міста в наявності є холодильне обладнання та термосумки», - говорять у міськраді.

Кого вакцинуватимуть в першу чергу та безкоштовно:  

-працівників закладів охорони здоров’я; 

-бригади екстреної служби допомоги (103) з водіями та іншими працівниками, які задіяні до боротьби з коронавірусом;  

-працівників соціальної та освітянської сфер, робітників закладів догляду та їх мешканців;  

-військовослужбовців;  

-бійців Національної гвардії України; 

-службовців Національної поліції. 

Раніше, видання 05366 писало: «Міністр МОЗ особисто полетів в Індію за вакциною проти COVID-19».

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
79 просмотров в феврале
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии